Silvestr 2023/2024

Nový rok klepe na dveře a vy nevíte, jak jeho příchod oslavit? Nevadí! Přijďte si užít skvělý večer za doprovodu oblíbené hudby 80. a 90. let.
Čeká na vás malá a velká tombola, hry, přípitek i ohňostroj!
Pokud moc na oslavy nového roku nejste, po téhle akci zaručeně budete! Lístky v předprodeji seženete za 400 Kč a na místě 500,-.
Kapacita Lidového domu je omezená na 180 lidí. Doražte slavit s námi!

Mikulášská zábava

Na večer, po nadílce, pro vás máme nachystanou zábavu pro malé i velké. Od 20 hodin bude večerní zábava za doprovodu kapely Dynamit.

KAPACITA LIDOVÉHO DOMU JE 180 LIDÍ. Budeme se těšit!

Mikulášská nadílka

Srdečně vás zveme na Mikulášskou nadílku, která se koná v Lidovém domě v Nučicích dne 2. 12. 2023 od 14 hodin.

Lístky se dají pořídit na místě či zakoupit online díky QR kódu. K načtení QR kódu je zapotřebí stáhnout libovolnou aplikaci na chytrém telefonu pro načítání QR kódů. Po načtení se vám zobrazí odkaz na stránku, kde lze navolit, kolik vstupenek žádáte.

Po zaplacení přijde na váš e-mail potvrzení o platbě a elektronická vstupenka, kterou se prokážete u vstupu.

KAPACITA LIDOVÉHO DOMU JE 180 LIDÍ. Neváhejte a přijďte si užít příjemný den. Budeme se těšit!

Na den hasičem 2023

Srdečně vás všechny zveme 26.8. na Frisbee hřiště v Nučicích na naši akci NA DEN HASIČEM!
Přijďte na zábavné odpoledne s dětmi, podívejte se na ukázku hašení a vyprošťování a večer si užijte u táboráku v doprovodu kytar!
Pro děti bude dokonce připravena pěna! Zakončete léto s nučickými hasiči!

Memoriál K. Švestky

Srdečně vás zveme na tradiční Memoriál Karla Švestky, který se bude konat již tuto sobotu 17.6.2023!

Čarodějnice 2023

Na letošní čarodějnice máme připravené i dětské soutěže a hry! Doražte i se svými ratolestmi a zažijte příjemný den!

Těšíme se.

Stavění májky

Srdečně vás zveme již tento víkend na stavení máje v sobotu od 15 hodin na Prokopské návsi.

Těšíme se na vás!

Posezení s trampskou písní

Zdravíme všechny naše fanoušky a přátele.

Rádi bychom vás touto cestou pozvali na naši první letošní akci!

Kamarádi staré řeky nám zahrají a zazpívají trampské písně! Těšíme se na vás!

Vložte svůj text...

© 2022 SDH Nučice Praha západ. Všechna práva vyhrazena.